Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Promocja na Verva Street Racing w Gdyni

29-08-2019  

Ponad 250 tys. osób wzięło udział w jubileuszowej edycji największej imprezy motoryzacyjnej w Polsce – VERVA Street Racing, organizowanej przez PKN ORLEN. 

W ciągu dwóch dni, w wakacyjnej scenerii Gdyni, gwiazdy motorsportu dały popis swoich niezwykłych umiejętności. Szybkie samochody, wielka moc i ryk silników, akrobacje na lądzie i powietrzu, a także pokazy na wodzie dostarczyły kibicom ogromnych emocji. Jedną z największych zafundował widzom gość specjalny wydarzenia - Robert Kubica z zespołu ROKiT Williams Racing. Polski kierowca Formuły 1 zaprezentował swoje umiejętności i moc bolidu na ulicznym torze F1. Było przyspieszenie, wchodzenie w ciasne zakręty i pokazowe kręcenie tzw. „bączków”. A wszystko to przy wielkim aplauzie licznie zgromadzonej publiczność.

Jak co roku, ogromne zainteresowanie odwiedzających skupiało się również na stoisku Zakładowej Straży Pożarnej PKN ORLEN, na którym swoje miejsce miało również ORLEN Eko. W ten sposób Spółka szerzej promowała swoją ofertę segmentu sprzętu ratowniczo-gaśniczego. Chętnych na mierzenie masek przeciwgazowych oraz ciężkiego i masywnego kostiumu gazoszczelnego nie brakowało. Dodatkowo każdy z odwiedzających poza pamiątkowym zdjęciem, mógł zakręcić specjalnym kołem fortuny i odejść z przydatną odblaskową opaską, brelokiem czy odstresowującą piłeczką.

 
 

« powrót
 
 
 

ORLEN Group brands