Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Aktualne oferty pracy
Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałymi ofertami pracy:


Informujemy, że dokumenty aplikacyjne na interesujące Panią/ Pana stanowisko przyjmowane będą wyłącznie na adres e-mail: rekrutacja.eko@orlen.pl lub adres siedziby Spółki: ORLEN Eko Sp. z o.o. ul. Chemików 7, 09-411 Płock.
 
Dokumenty przesłane na inny niż wyżej wskazany adres nie będą rozpatrywane.
Przesłane przez Panią/ Pana dokumenty aplikacyjne nie będą zwracane.
ORLEN Eko Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.
 
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych; RODO) informujemy, że:
Administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest ORLEN Eko Sp. z o.o. z siedzibą w Płocku (09-411) przy ul. Chemików 7. Przetwarzamy Pani/ Pana dane osobowe w celu Pani/ Pana udziału w procesie rekrutacji. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania lub usunięcia, prawo do cofnięcia zgody oraz inne prawa opisane w szczegółowej informacji o przetwarzaniu Pani/ Pana danych. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Pani/ Pana danych osobowych znajdują się w zakładce „Klauzula informacyjna dla kandydatów”
 
Wraz z CV oraz listem motywacyjnym prosimy dołączyć wypełniony formularz zgody, który można pobrać tu (Zgody ORLEN Eko.pdfZgoda.pdf)
 
Może Pan/Pani  w każdej chwili wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych listownie na adres ORLEN Eko Sp. z o.o. ul. Chemików 7; 09-411 Płock, przez e-mail: rekrutacja.eko@orlen.pl lub daneosobowe.eko@orlen.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Pana/Pani zgody przed jej wycofaniem

 

​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

 
 

Marki Grupy ORLEN