Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Zwiększamy bezpieczeństwo w nagłych wypadkach

05-03-2019  

Kwestie bezpieczeństwa, zarówno swoich Klientów jak i pracowników ORLEN Eko zawsze stawia na pierwszym miejscu. Codzienną, odpowiedzialną pracą, dbamy o bezpieczeństwo oraz budujemy jego świadomość na wszystkich szczeblach zarządzania.

W ramach ciągłego promowania kultury bezpieczeństwa pracownicy ORLEN Eko oraz Klienci Spółki otrzymają podczas akcji promocyjnych specjalne karty I.C.E. 

Skrót I.C.E. (In Case of Emergency) oznacza „w nagłym wypadku”. W sytuacji  zagrożenia naszego życia lub zdrowia, dzięki posiadaniu kart I.C.E służby ratunkowe będą mogły szybko skontaktować się z bliskimi i poinformować ich co się z nami wydarzyło i gdzie się znajdujemy. Karta jest wielkości wizytówki, która bez problemu zmieści się w portfelu. Na karcie znajdują się pola do samodzielnego wypisania niezbędnych danych: 
  • imię i nazwisko właściciela,
  • jego grupa krwi,
  • przyjmowane leki,
  • oraz kontakt do osoby, którą należy powiadomić w razie nagłego wypadku.

Korzyści z posiadania  karty I.C.E. jest bardzo wiele. Jej istotą nie jest tylko uzyskanie przez ratowników medycznych podstawowych informacji o stanie naszego zdrowia i przyjmowanych medykamentach, ale także informacji jak szybko skontaktować się z naszymi bliskimi by przekazać niezbędne informacje.

Dla ORLEN Eko bezpieczeństwo własnych pracowników jest szczególnie  istotne. Zakup kart I.C.E. jest nie tylko potwierdzeniem tej troski, ale także elementem ciągłego zwiększania świadomości odpowiedniego reagowania w trudnych sytuacjach. Nieustannie dążymy do tego, aby nasi pracownicy każdego szczebla swoją postawą w codziennym funkcjonowaniu w firmie oraz i wiedzą dotyczącą bezpieczeństwa stanowili przykład do naśladowania przez innych – mówi Krzysztof Iwanicki, Prezes Spółki ORLEN Eko.
 
karty ice.jpg 
 

« back

 
 
 

ORLEN Group brands