Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Nowe specjalistyczne samochody ORLEN Eko

21-10-2020  

Pod koniec sierpnia Spółka ORLEN Eko zakupiła trzy specjalistyczne samochody, które usprawnią i zwiększą możliwości usług świadczonych przez Spółkę. 

Mobilne laboratorium pomiarowe, z którego korzystać będzie Dział Monitoringu Środowiska, umożliwi wykonywanie badań środowiskowych w zmiennych warunkach pogodowych dzięki temu, że aparatura pomiarowa będzie obsługiwana z samochodu. Umożliwia to  podłączenie aparatury poprzez przewody gazowe, wychodzące na zewnątrz przez specjalnie wbudowany rękaw. Laboratorium mobilne wyposażone jest w chłodnię, która gwarantuje właściwy transport próbek przy dłuższych trasach niezależnie od wysokości temperatury zewnętrznej. Dodatkowo pojazd ten wyposażony jest w:
- system kamer 360 stopni, który zwiększy bezpieczeństwo manewrowania, zwłaszcza na instalacjach technologicznych,
- UPS, który pozwala na kontynuację pomiarów, nawet przy chwilowych zanikach prądu na instalacjach technologicznych.

Drugi pojazd, który będzie wykorzystywany przez Dział Serwisu sprzętu ratowniczo – gaśniczego jest wyposażony we wszystkie urządzenia do konserwacji i serwisu wymienianego sprzętu przeciwpożarowego. Umożliwi to dokonywanie naprawy i serwisu gaśnic bezpośrednio u Klienta, co podniesie efektywność i znacząco skróci czas wykonywania usługi.

Natomiast Dział Usług Czyszczenia i Transportu został doposażony w mobilny warsztat, który również komfortowo i bezpiecznie usprawni przewóz pracowników i narzędzi między instalacjami. 

- Zakup trzech specjalistycznych samochodów jest dla nas kolejnym krokiem, który pozwoli umocnić pozycję ORLEN Eko w branży, w której działamy. Pozwoli nam to jeszcze efektywniej świadczyć usługi dla naszych Klientów, zwiększyć przewagę konkurencyjną oraz komfort i wygodę pracy naszych pracowników – powiedział Krzysztof Iwanicki, Prezes Spółki ORLEN Eko.
 

Polecamy

« powrót
 
 
 

ORLEN Group brands