Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Jubileusz 15-lecia ORLEN Eko

30-10-2019  

15 lat temu – w 2004 roku Spółka ORLEN Eko rozpoczęła swoją działalność. Dzisiaj jest jedną z prężnie rozwijających się firm w Polsce działających na rynku gospodarowania odpadami, monitoringu środowiska czy usług BHP na terenie całego kraju.

Uroczyste obchody jubileuszu 15-lecia Spółki odbyły się 25 października w Domu Technika w Płocku.

 - Na przestrzeni minionych 15 lat Spółka ORLEN Eko znacząco zwiększyła swoje możliwości biznesowe i doświadczenie. Z każdym rokiem zmienialiśmy się, co przekładało się m.in. na wzrost przychodów czy zatrudnienia, które obecnie wynosi ponad 250 osób. W ciągu tych kilku lat, w wyniku konsolidacji przejęliśmy aktywa i usługi Spółek ORLEN Prewencja, Eko-Naft i Chemeko. Staliśmy się ważnym ogniwem w łańcuchu produkcyjnym Zakładu Produkcyjnego w Płocku. Przed nami kolejne wyzwania, jak choćby neutralizacja nielegalnego składowiska odpadów w Siemianowicach Śląskich, której się podjęliśmy. Dynamicznie zmieniające się przepisy i wymagania środowiskowe, BHP staramy się w najlepszy możliwy sposób przekładać na rozwój dla naszej Spółki - mówił Prezes Zarządu ORLEN Eko Krzysztof Iwanicki

Podczas jubileuszu, Armen Artwich Członek Zarządu ds. Korporacyjnych PKN ORLEN podziękował zarówno pracownikom, jak i Zarządowi Spółki, za sumienność w realizacji postawionych celów oraz ciągły rozwój Spółki. Prezes A. Artwich podkreślił istotę Spółki w Grupie PKN ORLEN, doceniając najwyższą jakość i profesjonalizm w realizacji coraz większych i ambitniejszych celów Koncernu. 

Jubileusz był również okazją do spotkania pracowników z Zarządem Spółki, na którym podsumowano najważniejsze dotychczasowe osiągnięcia ORLEN Eko w podziale na poszczególne obszary oraz nakreślono działania na najbliższe miesiące. 

Pracownicy mieli również okazję wysłuchać niezwykłego wywiadu motywującego Anity Włodarczyk, wybitnej polskiej lekkoatletki, multimedalistki w rzucie młotem. Po spotkaniu chętni mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie i uzyskać autograf mistrzyni.

ORLEN Eko to dziś prężnie rozwijająca się i profesjonalna firma, dla której ciągły rozwój swoich usług ściśle idzie w parze z coraz szerszym wsparciem społeczności lokalnych.

j2.JPG
anita2.JPG

« powrót
 
 
 

ORLEN Group brands