Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Rowerowy Maj z ORLEN Eko

30-06-2017  

​Ciepła majowa pogoda sprzyjała wszelkim wyjazdom oraz aktywnościom na świeżym powietrzu. Maj był też miesiącem w którym na terenie Płocka trwała kampania „Rowerowy maj”. Inicjatywa przybyła do Płocka z nad polskiego morza i została przez płocczan bardzo serdecznie przyjęta.

Uczniowie trzech szkół podstawowych przez cały miesiąc wybrali rower jako główny środek transportu do swojej szkoły. W akcji wzięło udział prawie 750 dzieci rywalizujących ze sobą na trzech poziomach: indywidualnym, szkolnym i ogólnomiejskim. Finał kampanii, podczas którego ogłoszono zwycięzców w poszczególnych kategoriach oraz wręczono nagrody, odbył się na początku czerwca w płockim ogródku jordanowskim.

Jednym ze sponsorów tego przedsięwzięcia była Spółka ORLEN Eko, dla której propagowanie bezpiecznych postaw jest niezwykle ważne i doskonale wpisuje się w strategię firmy. Wierzymy, że sukces pierwszej, pilotażowej edycji przełoży się na poprawę bezpieczeństwa i świadomości najmłodszych rowerzystów, a także zwiększenia ich aktywności na świeżym powietrzu.
 

Rowerowy maj.png

Polecamy

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN