Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
ORLEN Eko sportem stoi

04-07-2017  

Ciepłe wiosenno-letnie miesiące sprzyjają aktywnościom na świeżym powietrzu, w tym uprawnianiu wszelakich sportów. Dla sportowców reprezentujących ORLEN Eko był to także bardzo pracowity, ale i satysfakcjonujący czas.
 
Na początku czerwca trzy drużyny ORLEN Eko: męska i kobieca w piłkę nożną oraz „mieszana” siatkarska, a także kilkunastu zawodników zmagających się w dyscyplinach indywidualnych, po okresie intensywnych treningów wreszcie mogło sprawdzić się i zmierzyć na ORLEN Olimpiadzie – imprezie sportowej całej Grupy Kapitałowej ORLEN, charakterem nawiązującej do prawdziwej Olimpiady.
 
Osiągnęliśmy sporo sukcesów, zarówno tych dużych jak i małych. Warto tu wyróżnić naszą kobiecą reprezentację w piłkę nożną, która  zdobyła pierwsze miejsce w swoich rozgrywkach, nie ponosząc przy tym żadnej porażki.
 
Z kolei, pod koniec czerwca piłkarze ORLEN Eko wzięli udział w jeszcze jednym turnieju – Międzybranżowych Mistrzostwach Polski w Piłce Nożnej. Z turnieju wrócili z bardzo wysokim 3 miejscem, co biorąc pod uwagę charakter, prestiż rozgrywek i ilość zgłoszonych drużyn (41) jest wynikiem bardzo satysfakcjonującym.
 
Osiągane sukcesy, które dają powód do ogromnej radości i dumy, nie są jednak najważniejsze. To właśnie ambicja, chęci i zapał jaki wkładają pracownicy ORLEN Eko w swoim wolnym czasie na treningach czy turniejach jest warta pokreślenia i docenienia.
 
Między innymi dlatego Zarząd Spółki zorganizował specjalne spotkanie dla wszystkich sportowców ORLEN Eko, na którym jeszcze raz osobiście, serdecznie wszystkim pogratulował, zapewniając jednocześnie o dalszym wsparciu tych aktywności, jak choćby zapewnieniu pomocy w organizacji treningów czy zakupie strojów.
 
sportowcy ORLEN Eko.jpg
 

Polecamy

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN