Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Serwis ratowniczo-gaśniczy na Verva Street Racing

18-09-2018  

8 września w Krakowie odbyła się dziewiąta edycja jednego z największych spektakli motoryzacyjnych w tej części Europy – Verva Street Racing. Miłośnicy motoryzacji, adrenaliny, a przede wszystkim dobrej zabawy – mieli ogromne powody do zadowolenia.

Motywem przewodnim tegorocznej edycji VERVA Street Racing był rozwój motoryzacji na przestrzeni 100 ostatnich lat, nawiązując tym samym do setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Podczas wydarzenia można było zobaczyć zarówno klasyczne pojazdy, najważniejsze kultowe maszyny uznawane za kamienie milowe przemysłu motoryzacyjnego oraz najnowocześniejsze auta z napędem elektrycznym.

Na przybyłych gości, w szczególności dzieci czekały również konkursy z nagrodami, występy artystyczne, a także gaszenie pożarów, wspinaczka na podnośnik strażacki na wysokość nawet 15 metrów, zadymiony labirynt czy mierzenie specjalistycznych kombinezonów do pracy w warunkach szczególnie niebezpiecznych dla zdrowia i życia.

Ostatnie z wymienionych atrakcji można było znaleźć na stoisku Zakładowej Straży Pożarnej PKN ORLEN, na którym swoje miejsce miało również ORLEN Eko. W ten sposób spółka szerzej promowała swoją ofertę segmentu sprzętu ratowniczo-gaśniczego. Chętnych na mierzenie masek przeciwgazowych oraz ciężkiego i masywnego kostiumu gazoszczelnego nie brakowało. Dodatkowo każdy z odwiedzających poza pamiątkowym zdjęciem, mógł odejść z przydatną odblaskową opaską, apteczką czy podręczną gaśnicą niwelującą stres.
 
VSR1.JPG
 VSR2.JPG

Polecamy

« back

 
 
 

ORLEN Group brands