Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Promocja bezpiecznych postaw w ORLEN Eko

18-09-2018  

​W dniach 11-13 września w ORLEN Eko trwał Tydzień Bezpieczeństwa Pracy i Ochrony Zdrowia organizowany w całej Grupie Kapitałowej ORLEN.

Z tej okazji dla wszystkich pracowników spółki zostały przygotowane liczne atrakcje, których głównym celem było zwiększanie świadomości na temat dbania o własne zdrowie i bezpieczeństwo, nie tyko w pracy, ale również poza nią.

W ramach Tygodnia Bezpieczeństwa Pracy i Ochrony Zdrowia we wszystkich służbowych samochodach umieszczone zostały specjalne karty ratownicze – zawierające schemat pojazdu z oznaczonymi najważniejszymi dla służb ratowniczych elementami auta, tj. wzmocnienia karoserii, rozmieszczenie poduszek bezpieczeństwa oraz m.in. gazowych napinaczy pasów. Z informacji podawanych przez straż pożarną wynika, że taka karta pozwala skrócić akcje ratownicze nawet o 30%!

Dodatkowo pracownicy spółki mieli okazję przećwiczyć swoje zachowanie podczas ewakuacji budynków, wziąć udział w organizowanym na tę okoliczność konkursie związanym z wiedzą z zakresu bezpieczeństwa w pracy, czy zapoznać się z ofertą różnych firm zajmujących się bezpieczeństwem. W  strefie spółki ORLEN Eko można było znaleźć stoisko, gdzie promowane były usługi z zakresu kompleksowej obsługi serwisu sprzętu ratowniczo – gaśniczego.

Na poniższym zdjęciu prezentujemy zestaw do zabezpieczeń prac szczególnie niebezpiecznych oferowanych firmom remontowym.
 
tb.JPG
tb1.JPG

Polecamy

« back

 
 
 

ORLEN Group brands